Darčeky-darčeky  Obchod pre radosť   Darček od nás zaručene poteší! 

Úvod »Gadgets - vychytávky» Pomenuj si hviezdu


        

Pomenuj si hviezdu

 

Číslo produktu: GAD-009
bodová hodnota: 29
naša cena:
28,50 € (858,59 Sk) ( Nie sme platiteľom DPH )

Koľko ľudí môže povedať, že je po ňom pomenovaná hviezda? Áno, naozaj môžete s touto originálnou darčekovou krabičkou pomenovať vlastnú hviezdu na oblohe a ešte sa k tomu dozviete veľa informácií o hviezdach a astronómii. 

Chcete venovať svojim najbližším skutočne originálny darček, ktorý vyjadrí hĺbku vášho vzťahu? Darček "Pomenuj si hviezdu" je to pravé riešenie a pre vašich blízkych tým najkrajším darčekom.

Na listine v darčekovom sete už máte zapísané konkrétne súradnice vašej hviezdy, podľa ktorých si ju môžete vyhľadať na priloženej mape hviezdnej oblohy. Zvoľte si meno hviezdy a potom si ju už iba zaregistrujte za pomoci internetu v medzinárodnom registri. Záleží len na vás, či sa rozhodnete hviezdu pomenovať sami, alebo toto významné rozhodnutie ponecháte v rukách obdarovaného.

Pre obdarovaného je v sete priložený ozdobným písmom písaný menší darčekový certifikát, na ktorý je možné pripísať aj meno obdarovaného a pre neho zvolený názov hviezdy. Súčasťou balenia je kompletný návod v českom jazyku.

 

Darčeková krabička obsahuje 

- Uvítací list

- Vysvetlenie darčeka

- Formulár na registráciu

- List s detailami

- Históriu listov s hviezdami

- Fakty o hviezdach

- Hviezdnu a astronomickú brožúru

- Plagát s konšteláciou hviezd

MDMwZTk